Telli tasuta uuring

Telli enda ettevõttele TASUTA uuring, kus aitame hinnata juhtimise  üht kõige olulisemat aspekti: tagasiside. Kui Sa seda oskad efektiivselt kasutada, saab juhtimine uue tähenduse. Uuring toimub läbi interneti ning kestab kõigest mõned minutid. Sisesta oma email ja meie saadame Sulle ettevalmistatud kirja töötajatele  edasi saatmiseks. Ära muretse, meie konsultant aitab Sind ja enamus töö on juba Sinu eest tehtud.

 

Jah! Ma soovin saada TASUTA uuringut oma ettevõttes

Muudame juhtimise lihtsaks ja efektiivseks.

See on uskumatu! Kuidas saab paar lihtsat õpetust, muuta juhtimist nii palju. Need praktilised nipid läksid kohe kasutusse ja tulemused olid märgatavad. Juhtimine muutus jälle nauditavaks, saan nüüd tegeleda oluliste asjadega ning mul on rohkem aega pere jaoks. Tänud, kindlasti soovitan teistele

Tõnn Võsu

Juhtimine ei pea olema valus! Pidev tule kustutamine, pisikeste probleemidega tegelemine, konfliktid, stress ja kasvav töökoormus – see kõik võtab naudingu juhtimisest.

Räägitakse asjadest nagu “strateegiline juhtimine,” “IT juhtimine,” “personali juhtimine,” “finants juhtimine,” “turunduse juhtimine” jne – kuid mida need kõik tähendavad? Tegelikult on vaja juhtida inimesi, kes viivad ellu turundust, strateegiat või kirjutavad koodi. Inimeste juhtimisest meil Eestis ei õpetata, see tuleb aja ja kogemustega ning läbi katse-eksitus meetodi. Turg (loe: klient) ei maksa selle eest, et  juhtimist alles õpitakse ja iga eksimus saab karistatud. Sellepärast on ühe ettevõtte jaoks väga oluline võtta kasutusele juba välja töötatud ja praktikas tõestanud meetodid.

Konsultatsioonifirma Nurm ja Partnerid õpetab juhtidele praktilisi meetodeid, kuidas muuda oma igapäevane tegevus süsteemseks ja efektiivseks.

  • Maailma tipp ettevõtted kulutavad iga aasta miljoneid, et organisatsiooni juhtidele antud tõdesid õpetada.
  • Tegemist ei ole psühholoogide või teoreetikute poolt välja mõeldud õpikuteooriaga.
  • Need on meetodid, mida praktiseerivad tuhanded juhid ja liidrid.
  • Need on saanud armutut lihvi ning ajaga muutunud nii lihtsaks ja universaalseks, et võimalik kasutada igas ettevõttes.
  • Lihtsad tõed, mille kasutusele võtt annab kohe tulemusi ja muudab ettevõtte efektiivsemaks.

Oleme üks väheseid ettevõtteid, mis annab juhile reaalsed “juhtimise tööriistad” ja muudab need lihtsasti kasutavaks. Olenemata valdkonnast või ettevõtte spetsiifikast, inimeste juhtimisel need toimivad alati.

 

 

Asjad millest oled unistanud

  • võimalus tegeleda oluliste asjadega
  • vähem stressi ja muret
  • paremad suhted alluvatega
  • aega pere ja hobide jaoks
  • efektiivsem kommunikatsioon

Ära oota, telli konsultatsioon või tasuta uuring juba täna!

raha-tagasi-garantii

Pakume 100% raha tagasi garantiid. Kui Te ei ole rahul ja meie nõuandeid ei ole võimalik Teie ettevõttes kasutada, maksame raha tagasi. Riski pole, et kulutaksite raha asjatult. Usume, et meie pakutud väärtus on reaalne aga kui me ei suuda Teid selles veenda, saate oma raha kõik tagasi, rohkem küsimusi ei küsi!

Jätke oma kontakt, võtame ühendust